Skip to main content
Please wait...

Tiada pengumuman buat masa sekarang

Alamat Mahkamah Daerah

Alamat Mahkamah Sesyen dan Majistret Kota Tinggi

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Kota Kechil

81900, Kota Tinggi

Johor

07-8831204

mskotatinggi@kehakiman.gov.my

mmkotatinggi@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Majistret Mersing

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Sultanah

86800, Mersing

Johor

07-7991275

mmmersing@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Majistret Pengerang

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

No 47 Jalan Kempas 3

Taman Desaru Utama

81930 Bandar Penawar

Johor

07-8224481

mmpengerang@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Majistret Kulai

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Pejabat Kerajaan

81000 Kulai

Johor

07-6631016

mmkulai@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Majistret Pontian

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Othman

82000 Pontian

Johor

07-6881401

mmpontian@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Sesyen dan Majistret Muar

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Kompleks Mahkamah Muar

Jalan Temenggong Ahmad

84000 Muar

Johor

06-9565000

muar@kehakiman.gov.my

 

Alamat Mahkamah Sesyen dan Majistret Batu Pahat

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Pejabat

83000 Batu Pahat

Johor

07-4335024 / 5025

batupahat@kehakiman.gov.my

 

 

 

Alamat Mahkamah Sesyen dan Majistret Segamat

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Genuang

85000 Segamat

Johor

07-9434387

mssegamat@kehakiman.gov.my

mmsegamat@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Sesyen dan Majistret Kluang

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Pejabat Kerajaan

86000 Kluang

Johor

07-7710455

07-7713464

mskluang@kehakiman.gov.my

mmkluang@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Majistret Tangkak

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Jalan Sialang

84900 Tangkak

Johor

06-9782700 / 703

mmtangkak@kehakiman.gov.my

 

 

Alamat Mahkamah Majistret Yong Peng

Alamat Mahkamah

No. tel

Alamat Emel

Taman Selatan

83700 Yong Peng

Johor

07-4671554

batupahat@kehakiman.gov.my